ТОВ "Чернігівські Інсталяційні Системи"

Wilo HiMulti 3 L

З нагоди 20-річчя ВІЛО УКРАЇНА проводить рекламну акцію та дарує подарунок - насос для водопостачання Wilo-HiMulti.

ВІЛО УКРАЇНА постачає в Україну сучасне насосне обладнання для систем опалення, водопостачання, водовідведення, вентиляції, кондиціювання.

Надійність обладнання WILO зумовлено якістю конструкцій та виготовлення, зручністю в монтажі та експлуатації.

Футбольна команда ТОВ "Чернігівські Інсталяційні Системи" прийняла участь у першому в Україні чемпіонаті з футболу від Vaillant. Запекла боротьба за кубок серед 20 команд тривала 2 дні. Досить професійний рівень турніру дозволив командам показати високий рівень підготовки, значний дух суперництва та командну згуртованість.

Команда ТОВ "ЧІС" зайняла четверте місце у змаганнях за кубок, отримала надзвичайну насолоду від участі у тернірі та неперевершені враження. 

ТОВ «Чернігівські Інсталяційні Системи» вітає з Днем Незалежності України!

Українці, нехай в кожній оселі панує щастя та мир. Бажаємо всім успіху, здоров’я та натхнення,

нових звершень і щохвилинного розвитку! Зі святом!

З повагою, колектив ТОВ "ЧІС"

Товариство з обмеженою відповідальністю "Чернігівські Інсталяційні Системи" вітає Українців з Днем Державного Прапора України! 

Прапор України - це частина нашої історії, нашого національного скарбу, нашої душі... Шануймо і поважаймо один із символів нашої незалежності!

Мирного Нам неба над головою, добробуту та щастя кожній родині, а також славного майбутнього рідній Україні!

13 серпня чудове свято - День Будівельника!

ТОВ «Чернігівські Інсталяційні Системи» вітає будівельників, проектантів, інженерів, колег та всіх тих, хто має відношення до будівництва, зі святом!

Бажаємо Вам наснаги у роботі, чудового настрою та вдалої реалізації проектів! Нехай Ваші творчі плани втілюються в реальність, а натхнення не покидає ні на мить! 

aqua therm chis31 травня ТОВ "Чернігівські Інсталяційні Системи" відвідала одну з головних подій на ринку HVAC - щорічну виставку Аква-Терм Київ 2017, де можна було побачити новітнє обладнання у сфері опалення та конденціювання, водопочтачання, фільтрації води, та водовідведення. ТОВ "ЧІС" запросила відвідати виставку також представників проектних організацій Чернігова.

Акватерм Насосы Wilo Чернигов

Компанія ТОВ «Чернігівські Інсталяційні Системи» традиційно, разом з представниками проектувальних організацій Чернігова, завітала до стенду виробника насосного обладнання компанії WILO SE на виставці АкваТерм 2017 у Києві.

 

Квартирний тепловий пункт Meibes LogoTherm

Компанія Meibes пропонує встановлення індивідуальних квартирних теплових пунктів Meibes LogoTherm, які завдяки своїй комплектації можуть бути вирішенням багатьох проблемних питань. Основною ідеєю створення квартирного теплового пункту було розміщення окремо для квартири вузла приготування гарячої води та опалення. Обов’язковою вимогою встановлення LogoTherm є підведення до теплового пункту труб прямої та зворотної лінії системи теплопостачання та труби холодного водопроводу. Також, у квартирних теплових пунктах компанії Meibes передбачено встановлення лічильника тепла та лічильника холодної води.

ТОВ «ЧІС»

14029, м. Чернігів, проспект Миру, 225-А, офіс 5
   +38 (0462) 72-41-21
   +38 (067) 462-93-07
   +38 (050) 317-77-01
   +38 (063) 395-57-69
Всі контакти
Залиште заявку чи зателефонуйте нам зараз!

Професійна комплектація обєктів будівництваПрофесійна комплектація об'єктів будівництва!Професійна комплектація обєктів будівництва

ТОВ «ЧІС»

14029, м. Чернігів, проспект Миру, 225-А, офіс 5
+38 (0462) 72-41-21
   +38 (067) 462-93-07
   +38 (050) 317-77-01
   +38 (063) 395-57-69

Всі контакти

  • herz

Як ми працюємо:

Як ми працюємо