Блог

Wilo-ПроектКонкурс 2021

ВІЛО УКРАЇНА збирає прогресивних та активних проектувальників зі всієї України в клуб шанувальників німецької якості та технологій – Wilo-Проект Клуб.

ВІЛО УКРАЇНА 15 років поспіль проводить WILO-Проект Конкурс серед проектувальників, які цінують надійне обладнання та якість.

Отже, запрошуємо долучитись до WILO-Проект Конкурсу 2021!

За кожен зареєстрованний проект учасник отримує гарантований подарунок.

Конкурс проводиться в наступних номінаціях :

 • «Комунальний об’єкт» – найбільша сумарна потужність обладнання
 • «Промисловий об’єкт» – найбільша сумарна потужність обладнання
 • «Будівельний об’єкт» – найбільша сумарна потужність обладнання
 • «Енергоефективний проект» – найбільша кількість енергоефективного обладнання
 • «Зелений проект» – об’єкт відновлюваної енергетики
 • «Найприхильніший шанувальник WILO» – найбільша кількість проектів одного автора
 • «Комплексні рішення» – максимальна кількість систем з обладнання Wilo
 • «Мультибрендовий проект» – максимальна кількість обладнання брендів Wilo, Gruenbeck, Spirotech

Для участі у конкурсі

Необхідно надіслати специфікацію з обладнанням вашому регіональному менеджеру ВІЛО.

Зверніть увагу: у конкурсі беруть участь проекти на стадії РП. У специфікації треба зазначити дані по об’єкту проектування (назву, адресу) та дані розробника проекту (ПІБ, назву організації, телефон).

Чекаємо на Ваші проекти в обраних номінаціях!

JAFAR

Підприємство Fabryka Armatur JAFAR S.A. було засновано в 1953 році в м. Ясло.

Починаючи з 1994 року Fabryka Armatur JAFAR S.A. активно розвивається, удосконалює процеси виробництва, проводить модернізацію обладнання, розширює асортимент пропонованої продукції.

Сьогодні основним напрямком роботи Fabryka Armatur JAFAR S.A. є виробництво запірної арматури з високоміцного чавуну для систем водопостачання, водовідведення, транспортування газу, а також промислових систем.

Основні продукти компанії це:

 • Засувки з гумованим клином
 • Засувки з металевим ущільненням клина
 • Дискові затвори (міжфланцеві, фланцеві з подвійним ексцентриситетом)
 • Пожежні гідранти (підземні та надземні)
 • Шиберні засувки
 • Вантузи (для води й каналізації)
 • Зворотні клапана (для води й каналізації)
 • Фасонні частини
 • Сполучні фланці й муфти
 • Допоміжне обладнання (ремонтні та врізні хомути)

Виробничі потужності компанії розташовані в Підкарпатському воєводстві в двох містах м. Сколішін (Skolyszyn) та м. Пшісекі (Przysieki). В м. Сколішін знаходиться ливарне виробництво. Тут проходять процеси підготовки форм (формування), плавка чавуну, заливка форм і первинна механічна обробка готових частин. Процес плавлення чавуну є безперервним і відбувається в трьох індукційних печах. Більшість процесів на даному підприємстві автоматизовано, що дозволяє зберігати високі обсяги виробництва.

Основною особливістю Fabryka Armatur JAFAR S.A. в порівнянні з іншими виробниками є повний цикл виробництва обладнання на своїх заводах починаючи від процесу виготовлення моделей до моменту фінальних тестів на герметичність.

Устаткування JAFAR експортується більш ніж в 50 країн по всьому світу. Основні з них це країни Європейського союзу, Україна, Білорусь, Молдова, Казахстан, країни Близького Сходу та Середньої Азії.

 

GRUNBECK

Pellentesque ut risus a odio posuere aliquet. Pellentesque sapien erat, dignissim vel, faucibus eget, vulputate eget, nulPellentesque ut risus a odio posuere aliquet. Pellentesque sapien erat, dignissim vel, faucibus eget, vulputate eget, nullPellentesque ut risus a odio posuere aliquet. Pellentesque sapien erat, dignissim vel, faucibus eget, vulputate eget, nulPellentesque ut risus a odio posuere aliquet. Pellentesque sapien erat, dignissim vel, faucibus eget, vulputate eget, nuPellentesque ut risus a odio posuere aliquet. Pellentesque sapien erat, dignissim vel, faucibus eget, vulputate eget, nPellentesque ut risus a odio posuere aliquet. Pellentesque sapien erat, dignissim vel, faucibus eget, vulputate eget, null

Водопостачання

Купівля обладнання для подачі води – справа відповідальна, адже невідповідність обладнання заданим потребам може призвести до скорочення терміну його експлуатації, надлишкового споживання енергоресурсів або незабезпечення необхідним об’ємом води!

Для кожного окремого об’єкту (будівлі) будується індивідуальна система водопостачання. Головним завданням такої системи є забір води (з магістральної водопровідної мережі, автономної свердловини, резервуарів запасу, тощо), транспортування та подальший її розподіл під необхідним тиском по споживачам / точкам розбору  (душові, мийки, крани і тощо)

Система водопостачання включає різні види обладнання, які у будь-який час року забезпечують споживачів безперебійним постачанням води з необхідними показниками.

Насосне обладнання. При виборі насосів споживачі, перш за все, орієнтуються на необхідні об’єм та тиск води в системі, джерело водозабору і його віддаленість. Особливо важливо звернути увагу на характеристики насосної станції: потужність, продуктивність, споживання електроенергії, матеріали та якість комплектуючих, можливості автоматики тощо.

Обладнання для фільтрації/доочищення. За потреби в систему водопостачання має впроваджуватися обладнання для фільтрації, доочищення та/або пом’якшення води. Якість води суттєво впливає як на безпосередню життєдіяльність будь-якої людини так і на життєвий цикл обладнання.  

Запірна арматура. Засувки, клапани, затвори, адаптери та інше застосовуються для регулювання необхідних об’єму та тиску води, яка подається в систему. Арматура має відрізнятися якісними технічними характеристиками та високим ступенем захисту від корозії. Це забезпечить тривалий термін її експлуатації.

Допоміжне обладнання. Автоматичні розповітрювачі (вантузи), сепаратори шламу та повітря, мембранні баки, резервуари запасу води – це обладнання, першочерговим завданням якого є оптимізація функціонування водопровідних систем.

ТОВ «ЧІС» пропонує широкий перелік високоякісного обладнання для систем водопостачання, адже є офіційним авторизованим партнером провідних європейських виробників:

– насосного обладнання Wilo (Німеччина),

– запірної арматури Jafar (Польща),

– приладів обліку води та тепла Sensus (Німеччина, Словаччина),

–  систем обробки води Grünbeck (Німеччина) та Spirotech (Нідерланди).

Звертаємо Вашу увагу на те, що все обладнання відповідає європейським стандартам якості та має офіційну гарантію від виробника, з післяпродажним сервісним супроводом кожної одиниці.

Спеціалісти ТОВ “ЧІС” у найкоротший термін проводять розрахунки та підбір обладнання!
Від замовника очікуємо лише вхідні дані та гарний настрій.

Водоочищення

Фільтрація води є життєвою необхідністю, а не забаганкою!

Вода, яку людина використовує в побуті та для пиття – один із визначальних чинників високої якості життя. Адже від неї залежить здоров’я та довголіття. А якщо брати до уваги, що м’яка та чиста вода вже майже не зустрічається в загальному доступі, стан мереж водопостачання бажає кращого, то доводиться вдаватися до штучної фільтрації або доочищення.

Стандарт якості питної води затверджений Всесвітньою організацією охорони здоров’я і оцінює склад води за низкою характеристик:

 1. зрозуміло, що якісна вода має бути безбарвна, без присмаку і запаху, без видимих домішок, тобто має бути смачною;
 2. якісна питна вода має бути корисною, тобто бути оптимально збалансованою за своїм хімічним складом – надлишок або нестача тих чи інших елементів безумовно негативно вливає на здоров’я;
 3. ну і звичайно якісна вода не має містити жодних патогенних мікроорганізмів, а також сторонніх продуктів людської діяльності, зокрема радіоактивних і токсичних хімічних речовин.

Однак, реалії сьогодення свідчать про те, що визначені стандарти забезпечені тільки на папері.

Вода з високими органолептичними властивостями, нешкідлива за хімічним складом, безпечна в будь-якому відношенні – це все до снаги сучасним системам водоочищення, які перетворюють доступну воду в ідеальну.

Серед безлічі пристосувань для водоочищення та пом’якшення питної та господарсько-побутової води ТОВ “ЧІС” виділяє високоякісне німецьке обладнання для водоочищення та водопідготовки торгових марок Grünbeck та Spirotech.

Grünbeck – це новаторські рішення у сфері фільтрації та пом’якшення води, прилади високої якості, запорука заощадження ресурсів, ідеальне поєднання чистоти, м’якості та безпеки!

Spirotech – це допоміжне обладнання для видалення шламу та повітря, яке забезпечує оптимальне функціонування основного обладнання систем водопостачання та теплопостачання мінімальним обслуговуванням установок та технологічних процесів.

Наші партнери знають, що вода подовжує яскраве життя, якщо її правильно підготувати!

А менеджери ТОВ «ЧІС» підкажуть яка система підготовки води відповідає саме Вашим вимогам, враховуючи всі особливості – від стану води до фінансових можливостей.

Ми допоможемо зробимо якісну воду нормою Вашого життя.