Блог

З Днем Незалежності!

Шановні клієнти та партнери!

Цьогоріч з особливою любов’ю та гордістю зустрічаємо 31 рік Незалежності України!

Дякуємо Збройним силам України, рятувальникам, волонтерам та кожному, хто наближає таку бажану перемогу!

А ми, ТОВ “ЧІС”, будемо й надалі працювати для забезпечення населення благами цивілізації (водопостачання та водовідведення) та підтримки економіки країни.

Ми разом! Разом ми сила! А отже ми обов’язково вистоїмо, переможемо та відбудуємо!

З днем незалежності! Україна понад усе!

 

З Новим роком та Різдвом Христовим!

Шановні клієнти та партнери!

Колектив ТОВ “ЧІС” вітає Вас з Новим роком та Різдвом Христовим!

Ми вдячні за довіру до нас і, як наслідок – плідну співпрацю у 2021 році.

Щиро бажаємо подальшого спільного процвітання та індивідуальних успіхів!

Нехай 2022 рік стане роком цікавих планів та перспектив!

WiloПроектКонкурс 2021!

Шановні клієнти та партнери!

Друзі, нагадуємо про старт WiloПроектКонкурсу 2021.
ВІЛО УКРАЇНА 15 років поспіль проводить такий Конкурс серед проектувальників, які цінують надійне обладнання німецької якості.
Чекаємо на ваші проекти в обраних номінаціях!
Умови участі:
1. У конкурсі беруть участь проекти на стадії РП.
2. У специфікації має бути зазначені дані по об’єкту проектування (назву, адресу) та дані розробника проекту (ПІБ, назву організації, телефон).
3. Наявність специфікації обов’язкова.
4. Проекти мають бути подані до 31.10.2021
5. Оголошення переможців відбудеться в листопаді 2021 року.

SENSUS

Місія ТОВ “ІН-ПРЕМ” – комплексне вирішення завдань обліку та споживання енергоресурсів.
Маючи інноваційне обладнання, команду висококваліфікованих професіоналів, а також багаторічний досвід роботи на ринку контрольно-вимірювальних приладів, вони завжди готові допомогти в організації якісного та об’єктивного обліку споживання води та теплової енергії.
Знають як боротися з втратами в обліку споживання енергоресурсів у комунальній сфері, дотримуючись принципів соціальної справедливості.

Ознайомитись з асортиментом продукції ТМ Sensus можна за посиланням

https://in-prem.com.ua/

GRUNBECK

Pellentesque ut risus a odio posuere aliquet. Pellentesque sapien erat, dignissim vel, faucibus eget, vulputate eget, nulPellentesque ut risus a odio posuere aliquet. Pellentesque sapien erat, dignissim vel, faucibus eget, vulputate eget, nullPellentesque ut risus a odio posuere aliquet. Pellentesque sapien erat, dignissim vel, faucibus eget, vulputate eget, nulPellentesque ut risus a odio posuere aliquet. Pellentesque sapien erat, dignissim vel, faucibus eget, vulputate eget, nuPellentesque ut risus a odio posuere aliquet. Pellentesque sapien erat, dignissim vel, faucibus eget, vulputate eget, nPellentesque ut risus a odio posuere aliquet. Pellentesque sapien erat, dignissim vel, faucibus eget, vulputate eget, null

Водопостачання

Купівля обладнання для подачі води – справа відповідальна, адже невідповідність обладнання заданим потребам може призвести до скорочення терміну його експлуатації, надлишкового споживання енергоресурсів або незабезпечення необхідним об’ємом води!

Для кожного окремого об’єкту (будівлі) будується індивідуальна система водопостачання. Головним завданням такої системи є забір води (з магістральної водопровідної мережі, автономної свердловини, резервуарів запасу, тощо), транспортування та подальший її розподіл під необхідним тиском по споживачам / точкам розбору  (душові, мийки, крани і тощо)

Система водопостачання включає різні види обладнання, які у будь-який час року забезпечують споживачів безперебійним постачанням води з необхідними показниками.

Насосне обладнання. При виборі насосів споживачі, перш за все, орієнтуються на необхідні об’єм та тиск води в системі, джерело водозабору і його віддаленість. Особливо важливо звернути увагу на характеристики насосної станції: потужність, продуктивність, споживання електроенергії, матеріали та якість комплектуючих, можливості автоматики тощо.

Обладнання для фільтрації/доочищення. За потреби в систему водопостачання має впроваджуватися обладнання для фільтрації, доочищення та/або пом’якшення води. Якість води суттєво впливає як на безпосередню життєдіяльність будь-якої людини так і на життєвий цикл обладнання.  

Запірна арматура. Засувки, клапани, затвори, адаптери та інше застосовуються для регулювання необхідних об’єму та тиску води, яка подається в систему. Арматура має відрізнятися якісними технічними характеристиками та високим ступенем захисту від корозії. Це забезпечить тривалий термін її експлуатації.

Допоміжне обладнання. Автоматичні розповітрювачі (вантузи), сепаратори шламу та повітря, мембранні баки, резервуари запасу води – це обладнання, першочерговим завданням якого є оптимізація функціонування водопровідних систем.

ТОВ «ЧІС» пропонує широкий перелік високоякісного обладнання для систем водопостачання, адже є офіційним авторизованим партнером провідних європейських виробників:

– насосного обладнання Wilo (Німеччина),

– приладів обліку води та тепла Sensus (Німеччина, Словаччина),

–  систем обробки води Grünbeck (Німеччина) та Spirotech (Нідерланди).

Звертаємо Вашу увагу на те, що все обладнання відповідає європейським стандартам якості та має офіційну гарантію від виробника, з післяпродажним сервісним супроводом кожної одиниці.

Спеціалісти ТОВ “ЧІС” у найкоротший термін проводять розрахунки та підбір обладнання!
Від замовника очікуємо лише вхідні дані та гарний настрій.

Водоочищення

Фільтрація води є життєвою необхідністю, а не забаганкою!

Вода, яку людина використовує в побуті та для пиття – один із визначальних чинників високої якості життя. Адже від неї залежить здоров’я та довголіття. А якщо брати до уваги, що м’яка та чиста вода вже майже не зустрічається в загальному доступі, стан мереж водопостачання бажає кращого, то доводиться вдаватися до штучної фільтрації або доочищення.

Стандарт якості питної води затверджений Всесвітньою організацією охорони здоров’я і оцінює склад води за низкою характеристик:

  1. зрозуміло, що якісна вода має бути безбарвна, без присмаку і запаху, без видимих домішок, тобто має бути смачною;
  2. якісна питна вода має бути корисною, тобто бути оптимально збалансованою за своїм хімічним складом – надлишок або нестача тих чи інших елементів безумовно негативно вливає на здоров’я;
  3. ну і звичайно якісна вода не має містити жодних патогенних мікроорганізмів, а також сторонніх продуктів людської діяльності, зокрема радіоактивних і токсичних хімічних речовин.

Однак, реалії сьогодення свідчать про те, що визначені стандарти забезпечені тільки на папері.

Вода з високими органолептичними властивостями, нешкідлива за хімічним складом, безпечна в будь-якому відношенні – це все до снаги сучасним системам водоочищення, які перетворюють доступну воду в ідеальну.

Серед безлічі пристосувань для водоочищення та пом’якшення питної та господарсько-побутової води ТОВ “ЧІС” виділяє високоякісне німецьке обладнання для водоочищення та водопідготовки торгових марок Grünbeck та Spirotech.

Grünbeck – це новаторські рішення у сфері фільтрації та пом’якшення води, прилади високої якості, запорука заощадження ресурсів, ідеальне поєднання чистоти, м’якості та безпеки!

Spirotech – це допоміжне обладнання для видалення шламу та повітря, яке забезпечує оптимальне функціонування основного обладнання систем водопостачання та теплопостачання мінімальним обслуговуванням установок та технологічних процесів.

Наші партнери знають, що вода подовжує яскраве життя, якщо її правильно підготувати!

А менеджери ТОВ «ЧІС» підкажуть яка система підготовки води відповідає саме Вашим вимогам, враховуючи всі особливості – від стану води до фінансових можливостей.

Ми допоможемо зробимо якісну воду нормою Вашого життя.