Облік води та стоків

Прилади обліку води та стоків – це високотехнологічні вироби, які забезпечують високу точність виміру рідини та дозволять здійснювати розрахунки лише за віддані/прийняті води.
ТОВ «ЧІС» – офіційний партнер виробників витратомірів Sensus (для системи водопостачання) та Krohne (для системи водовідведення).

Водопостачання та водовідведення стоків – послуги з недешевих, до того ж тарифи на них постійно зростають.

Встановлення витратомірів дозволить суттєво оптимізувати/зменшити витрати на оплату послуг за водопостачання та/або водовідведення як у квартирі, будинку  так і на підприємстві.

ТОВ «ЧІС» пропонує широкий перелік приладів обліку для організації обліку води та стоків.

Прилади обліку води та стоків – це високотехнологічні вироби, які здатні забезпечити високу точність виміру рідини, що проходить через трубопровідну систему в певний момент.

Облік в системах водопостачання. ТОВ «ЧІС» є офіційним партнером виробника приладів обліку води, систем передачі даних, диспетчеризації та  додаткового обладнання SENSUS (Німеччина, Словаччина). Група SENSUS постійно реалізує у своїх приладах нові технічні рішення завдяки чому постійно задають нові стандарти точності вимірювання. Механічні, електромагнітні лічильники та системи передачі даних – це високоточні прилади, що дозволяють здійснювати оплату лише за використані об’єми води.

Облік в системах водовідведення. Встановлення приладу обліку стоків – важливий момент в економії, адже правило «споживання дорівнює утилізації» не враховує ту частину води, яка використовується для пиття, приготування їжі, поливу тощо. Тому встановлення витратомірів в системі каналізації допоможе суттєво зменшити витрати на комунальні послуги.

Особливістю стічної води є присутність у її складі хімічних речовин та зважених часток. Тому прилад вимірювання витрати стічних вод повинен володіти бездоганними технічними властивостями в роботі з агресивними і забрудненими рідинами.

Точністю та стабільністю вимірювань, високою надійністю, простотою введення в експлуатацію відрізняються електромагнітні витратоміри стічних вод німецького виробника KROHNE, офіційним партнером якого є  ТОВ «ЧІС». Перевагами таких приладів обліку є мінімальна електропровідність, вібростійкість та відсутність втрат тиску.

Такі витратоміри дозволять здійснювати розрахунки лише за віддані / прийняті стічні води.

Менеджери ТОВ «ЧІС» забезпечать  допомогу у придбання технології обліку води та стоків, яка буде відповідати Вашому завданню.