Ми пропонуємо такі послуги

КОНСУЛЬТАЦІЇ

Пропонуємо інформаційне та консультаційне сприяння Замовнику щодо характеристик та порядок експлуатації обладнання, вартості робіт, формуємо найкращі рішення для реалізації проектів, враховуючи всі побажання Замовника.

СЕРВІС

Пропонуємо послуги з сервісного обслуговування, щоб регулярно перевіряти безперешкодну експлуатацію нашого обладнання з метою забезпечення Замовникайого надійною та тривалою роботою.

МОНТАЖНІ РОБОТИ

Проводимо професійний монтаж, налагодження та запуск обладнання відповідно до норм встановлених для конкретного типу обладнання. Ми розуміємо цінність часу, тому виконуємо монтаж у зазначений термін.

ГАРАНТІЯ

Гарантуємо відповідальність за виконані роботи та надає офіційну гарантію від виробника на поставлене обладнання. Всі товари мають сертифікати якості і всю необхідну супровідну документацію.

ОЦІНКА ЕФЕКТИВНОСТІ

Проводимо оцінку ефективності роботи обладнання з метою отримання економічної ефективності, яка може бути отримана в результаті зменшення експлуатаційних витрат, а також для забезпечення оптимального режиму роботи устаткування.

ПРОЕКТНІ РОБОТИ

Маємо всі необхідні знання та досвід для проектування насосних станцій для побутового і виробничого водопостачання, насосних станцій пожежогасіння, каналізаційних та дренажних насосних станцій.