ТОВ "Чернігівські Інсталяційні Системи"

Професійна комплектація обєктів будівництваПрофесійна комплектація об'єктів будівництва!Професійна комплектація обєктів будівництва

Шановний відвідуваче!

Вітаємо Вас на офіційному сайті компанії "Чернігівські Інсталяційні Системи" (ТОВ "ЧІС"), компанії, яка знає все про водо-, тепло-, газопостачання, водоочищення та водовідведення. Ми завжди в курсі останніх світових новин і розробок в галузі енергозбереження в інженерних системах і протягом останніх восьми років успішно впроваджуємо їх серед наших клієнтів.

Ми пропонуємо Вам високоякісний інженірінговий продукт складовими якого є: професіоналізм, відповідальність та оперативність.

До комплексу наших послуг входять:

  • технічні консультації,
  • оцінка ефективності роботи інженерних систем,
  • організація проектних та монтажних робіт,
  • поставка обладнання,
  • введення в експлуатацію та післяпродажний супровід.

Звертаючись до нас, Ви отримуєте можливість вирішити всі питання, щодо систем водопостачання, водовідведення, опалення та теплопостачання об'єктів будь-якого рівня складності.

Наші рішення базуються на досвіді провідних європейських виробників сучасного обладнання з адаптацією до існуючих вітчизняних умов.

Ми впевнені, що отримана від нас інформація принесе Вам користь та трансформується в приємну співпрацю, яка вже почалась...

ТОВ «ЧІС»

14029, м. Чернігів, проспект Миру, 225-А, офіс 5
   +38 (0462) 72-41-21
   +38 (067) 462-93-07
   +38 (050) 317-77-01
   +38 (063) 395-57-69
Всі контакти
Залиште заявку чи зателефонуйте нам зараз!