ТОВ "Чернігівські Інсталяційні Системи"

Колектив ТОВ «ЧІС» вітає всіх чоловіків з Днем Захисника України — святом мужності та честі, якими володіють справжні оборонці й захисники Вітчизни. Це свято кожного, хто в той чи інший час віддавав свої знання, силу, мужність та професіоналізм справі захисту нашої держави. Щиро бажаємо козацького здоровʼя, любові, наснаги та миру в кожну родину! Зі святом, дорогі чоловіки!
Компанія «Чернігівські Інсталяційні Системи» прийняла участь у щорічному форумі, що відбувся у місті Лева, та разом з представництвами «Яфар Україна» і «Kасі Україна» відвідали програму заходу й обмінялися досвідом з питань водного середовища, популяризації можливостей збереження водних та енергетичних ресурсів, сприяння впровадженню інноваційних технологій у водному та енергетичному секторах національної економіки.

ТОВ «ЧІС» разом з «Яфар Україна» прийняли участь у Північному Водному Форумі, котрий був організований Асоціацією «Укрводоканалекологія» та КП «Міськводоканал» Сумської області і відбувся 19 липня 2018 року у місті Суми.

9 липня 2018 року компанія “Чернігівські Інсталяційні Системи” разом з партнерами з Сумської та Чернігівської областей відвідали польський арматурний завод Яфар.

Основними видами діяльності підприємства є виготовлення чавунної арматури, що використовується в галузі водопостачання, каналізації та газопостачання.

Компанія Jafar має більш ніж 30-річний досвід виробництва високоякісної запірної арматури для країн Європи, яка пройшла практичне вдосконалення в таких країнах, як Німеччина, Швейцарія, Англія і багато інших.

Спеціально для ринку України був розроблений цілий ряд виробів запірно-регулюючої арматури, в повній відповідності технічним вимогам діючих державних стандартів України.

На сьогоднішній день сформовано регіональні склади товарних запасів в містах Чернігів та Суми.

Реалізація продукції Яфар здійснюється через багаторічного партнера та одного з офіційних дилерів – компанію “Чернігівські Інсталяційні Системи”.

Відвідавши завод Яфар, гості мали змогу побачити весь цикл процесу виробництва продукції та пересвідчитися у професіоналізмі робітників підприємства. Під час екскурсії відвідувачі отримали багато нової, цікавої інформації щодо особливостей технологічного процесу та обладнання в цілому.

Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави.
Давайте сподіватися у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.

Зі святом Вас!

Wilo HiMulti 3 L

З нагоди 20-річчя ВІЛО УКРАЇНА проводить рекламну акцію та дарує подарунок - насос для водопостачання Wilo-HiMulti.

ВІЛО УКРАЇНА постачає в Україну сучасне насосне обладнання для систем опалення, водопостачання, водовідведення, вентиляції, кондиціювання.

Надійність обладнання WILO зумовлено якістю конструкцій та виготовлення, зручністю в монтажі та експлуатації.

Футбольна команда ТОВ "Чернігівські Інсталяційні Системи" прийняла участь у першому в Україні чемпіонаті з футболу від Vaillant. Запекла боротьба за кубок серед 20 команд тривала 2 дні. Досить професійний рівень турніру дозволив командам показати високий рівень підготовки, значний дух суперництва та командну згуртованість.

Команда ТОВ "ЧІС" зайняла четверте місце у змаганнях за кубок, отримала надзвичайну насолоду від участі у тернірі та неперевершені враження. 

ТОВ «ЧІС»

14029, м. Чернігів, проспект Миру, 225-А, офіс 5
   +38 (0462) 72-41-21
   +38 (067) 462-93-07
   +38 (050) 317-77-01
   +38 (063) 395-57-69
Всі контакти
Залиште заявку чи зателефонуйте нам зараз!

Професійна комплектація обєктів будівництваПрофесійна комплектація об'єктів будівництва!Професійна комплектація обєктів будівництва

ТОВ «ЧІС»

14029, м. Чернігів, проспект Миру, 225-А, офіс 5
+38 (0462) 72-41-21
   +38 (067) 462-93-07
   +38 (050) 317-77-01
   +38 (063) 395-57-69

Всі контакти

Як ми працюємо:

Як ми працюємо