ТОВ "Чернігівські Інсталяційні Системи"

ТОВ «ЧІС» разом з «Яфар Україна» прийняли участь у Північному Водному Форумі, котрий був організований Асоціацією «Укрводоканалекологія» та КП «Міськводоканал» Сумської області і відбувся 19 липня 2018 року у місті Суми.

9 липня 2018 року компанія “Чернігівські Інсталяційні Системи” разом з партнерами з Сумської та Чернігівської областей відвідали польський арматурний завод Яфар.

Основними видами діяльності підприємства є виготовлення чавунної арматури, що використовується в галузі водопостачання, каналізації та газопостачання.

Компанія Jafar має більш ніж 30-річний досвід виробництва високоякісної запірної арматури для країн Європи, яка пройшла практичне вдосконалення в таких країнах, як Німеччина, Швейцарія, Англія і багато інших.

Спеціально для ринку України був розроблений цілий ряд виробів запірно-регулюючої арматури, в повній відповідності технічним вимогам діючих державних стандартів України.

На сьогоднішній день сформовано регіональні склади товарних запасів в містах Чернігів та Суми.

Реалізація продукції Яфар здійснюється через багаторічного партнера та одного з офіційних дилерів – компанію “Чернігівські Інсталяційні Системи”.

Відвідавши завод Яфар, гості мали змогу побачити весь цикл процесу виробництва продукції та пересвідчитися у професіоналізмі робітників підприємства. Під час екскурсії відвідувачі отримали багато нової, цікавої інформації щодо особливостей технологічного процесу та обладнання в цілому.

Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави.
Давайте сподіватися у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.

Зі святом Вас!

Wilo HiMulti 3 L

З нагоди 20-річчя ВІЛО УКРАЇНА проводить рекламну акцію та дарує подарунок - насос для водопостачання Wilo-HiMulti.

ВІЛО УКРАЇНА постачає в Україну сучасне насосне обладнання для систем опалення, водопостачання, водовідведення, вентиляції, кондиціювання.

Надійність обладнання WILO зумовлено якістю конструкцій та виготовлення, зручністю в монтажі та експлуатації.

ТОВ «Чернігівські Інсталяційні Системи» вітає з Днем Незалежності України!

Українці, нехай в кожній оселі панує щастя та мир. Бажаємо всім успіху, здоров’я та натхнення,

нових звершень і щохвилинного розвитку! Зі святом!

З повагою, колектив ТОВ "ЧІС"

Футбольна команда ТОВ "Чернігівські Інсталяційні Системи" прийняла участь у першому в Україні чемпіонаті з футболу від Vaillant. Запекла боротьба за кубок серед 20 команд тривала 2 дні. Досить професійний рівень турніру дозволив командам показати високий рівень підготовки, значний дух суперництва та командну згуртованість.

Команда ТОВ "ЧІС" зайняла четверте місце у змаганнях за кубок, отримала надзвичайну насолоду від участі у тернірі та неперевершені враження. 

Товариство з обмеженою відповідальністю "Чернігівські Інсталяційні Системи" вітає Українців з Днем Державного Прапора України! 

Прапор України - це частина нашої історії, нашого національного скарбу, нашої душі... Шануймо і поважаймо один із символів нашої незалежності!

Мирного Нам неба над головою, добробуту та щастя кожній родині, а також славного майбутнього рідній Україні!

ТОВ «ЧІС»

14029, м. Чернігів, проспект Миру, 225-А, офіс 5
   +38 (0462) 72-41-21
   +38 (067) 462-93-07
   +38 (050) 317-77-01
   +38 (063) 395-57-69
Всі контакти
Залиште заявку чи зателефонуйте нам зараз!

Професійна комплектація обєктів будівництваПрофесійна комплектація об'єктів будівництва!Професійна комплектація обєктів будівництва

ТОВ «ЧІС»

14029, м. Чернігів, проспект Миру, 225-А, офіс 5
+38 (0462) 72-41-21
   +38 (067) 462-93-07
   +38 (050) 317-77-01
   +38 (063) 395-57-69

Всі контакти

  • herz

Як ми працюємо:

Як ми працюємо