ТОВ "Чернігівські Інсталяційні Системи"

chis spirotech sГолландська компанія Spirotech вже близько 30 років виробляє різноманітне обладнання, що допомагає знизити корозію в системах водного опалення та охолодження, та покращити її ефективність.

Бренд Spirotech здобув визнання не тільки у сфері облаштування холодильних і котельних центрів, а й в атомній енергетиці, військовій та автомобільній промисловості, а також в кораблебудуванні. Світову славу принесла головна риса обладнання Spirotech – грамотне використання базових фізичних принципів і законів станів рідини.

Сепаратори цієї марки успішно застосовуються в холодо- або опалювальних мережах таких об'єктів, як Bank of England, Nissan, Alfa Laval, Ford Motor CO., Siemens, Ericsson, University of Texas, Heathrow Airport, Volvo і т.д., що говорить про високу надійність та великі можливості всієї продукції концерну. Кількість «побутових користувачів» обладнання Spirotech обчислюється сотнями тисяч.

Spirotech1Корозія – найголовніший шкідник і ворог металевих трубопроводів. Саме вона призводить до аварій різного ступеня тяжкості. Ось чому у проектувальників і постачальників тепла актуальними стають полімерні труби, а питання хімводопідготовки і видалення газів із теплоносія, що викликають корозію, стають все більш затребуваними.

Компанія Spirotech сконцентровує всю свою увагу на виробленні та удосконаленні унікальної високотехнологічної трубки Spiro – безперервну спіраль покриту великою кількістю тонких голок, розташовану з спеціально розрахованим кутом відносно спіралі. В працюючій системі елементи даної конструкції здатні вловлювати гази розчинені в рідині. Завдяки цьому через кілька циклів з хаотичного вихрового потоку виділяються в бульбашки газів і спливають догори. А шлам, який є «незмінним супутником» теплоносія, згідно з законами фізики, осідає після проходження крізь трубку Spiro.

Все обладнання Spiro є абсолютно енергонезалежним, не створює додаткового опору потоку в системі, дає можливість видалити з теплоносія гази та продукти корозії, та поліпшує загальні гідравлічні параметри мережі. Сепаратори Spirotech адаптовано до комунікацій з різними швидкостями потоків, що допускає встановлювати його як в побутових системах, так і в комунікаціях великих об'єктів. Діапазон приєднувальних розмірів серійного обладнання коливається від 20мм до 300 мм для систем з тиском до 10 бар і температурою носія до 110 °С. Також можливе замовлення обладнання спеціальних діаметрів та інших характеристик.

ТОВ «Чернігівські Інсталяційні Системи» представляє нашим клієнтам широкий асортимент продуктів  компанії Spirotech! В нашому інтернет магазині aqualatis.com.ua ви можете придбати:
Сепаратор повітря Spirovent
Сепаратор шламу Spirotrap
Сепаратор шламу та газу Spirocombi Magnet
Автоматичний розповітрювач Spirotop та Spirotop Solar
Вакуумний деаератор Spirovent Air

 

ТОВ «ЧІС»

14029, м. Чернігів, проспект Миру, 225-А, офіс 5
   +38 (0462) 72-41-21
   +38 (067) 462-93-07
   +38 (050) 317-77-01
   +38 (063) 395-57-69
Всі контакти
Залиште заявку чи зателефонуйте нам зараз!

Професійна комплектація обєктів будівництваПрофесійна комплектація об'єктів будівництва!Професійна комплектація обєктів будівництва

ТОВ «ЧІС»

14029, м. Чернігів, проспект Миру, 225-А, офіс 5
+38 (0462) 72-41-21
   +38 (067) 462-93-07
   +38 (050) 317-77-01
   +38 (063) 395-57-69

Всі контакти

Як ми працюємо:

Як ми працюємо