ТОВ "Чернігівські Інсталяційні Системи"

chis Vesbo sТурецький завод «Novaplast», який виготовляє поліпропіленові труби «VESBO», збудований в Стамбулі за безпосередньої участі та технічного контролю інженерно-технічного відділу корпорації "Arcon Handels GmbH" Мюнхен, Німеччина. З 1982 року компанія виробник продукції VESBO займається проведенням наукових досліджень в сфері виробництва полімерних матеріалів, контролює поставки обладнання та сировини. Метою VESBO є професійний підхід до будь-якого клієнта, а також розвиток технологій в науково-технічному прогресі. VESBO – провідний бренд у сфері термопластичних трубопроводів для систем водозабезпечення. Метою виробника є дослідження, проектування та виготовлення продукції, а також прогнозування та сприяння задоволення попиту на ринку в даній галузі. Дилерська система VESBO охоплює 75 країн світу.

Виробник продукції VESBO забезпечує споживачів високоякісною продукцією через ефективне впровадження ресурсів компанії в процес виробництва. Використання передових технологій для виготовлення продукції VESBO сприяє довговічності та надійності змонтованого обладнання. Політика компанії націлена на постійне покращення кожного етапу виробництва. Контроль якості здійснюється будь-яким співробітником компанії, так як VESBO періодично проводить підвищення кваліфікації співробітників заводу за різними напрямками. Продукція торгової марки «VESBO» сертифікована згідно введених стандартів процесу виробництва та має відповідні санітарно-епідеміологічні висновки. Продукція VESBO отримала міжнародну премію «За якість в новому тисячолітті», 2002 рік.

Поліпропіленові труби «VESBO» – гарне рішення для систем гарячого та холодного водозабезпечення, для систем водовідведення, систем опалення та кондиціонування. Продукція торгової марки «VESBO» традиційно поєднує в собі високу якість та доступну ціну. Конструкція певних поліпропіленових труб розроблена таким чином, щоб витримувати відповідні умови експлуатації. Поліпропіленові труби армовані алюмінієм для надійного щеплення полімеру з металом використовують в системах опалення. Армування дозволяє знижувати теплове лінійне розширення поліпропіленових труб та виконує функцію дифузійного бар’єра, що дозволяє захистити систему опалення від проникання кисню в систему опалення. Поліпропіленові труби армовані скловолокном застосовують для систем гарячого водозабезпечення та систем опалення. Такі труби мають менший коефіцієнт лінійного розширення в порівнянні з традиційними поліпропіленовими трубами, не потребують додаткової операції зачищення перед монтажем, що знижує час встановлення труб в систему та собівартість даної операції, а також забезпечує міцність труб при меншій товщині стінки.

ТОВ «ЧІС»

14029, м. Чернігів, проспект Миру, 225-А, офіс 5
   +38 (0462) 72-41-21
   +38 (067) 462-93-07
   +38 (050) 317-77-01
   +38 (063) 395-57-69
Всі контакти
Залиште заявку чи зателефонуйте нам зараз!

Професійна комплектація обєктів будівництваПрофесійна комплектація об'єктів будівництва!Професійна комплектація обєктів будівництва

ТОВ «ЧІС»

14029, м. Чернігів, проспект Миру, 225-А, офіс 5
+38 (0462) 72-41-21
   +38 (067) 462-93-07
   +38 (050) 317-77-01
   +38 (063) 395-57-69

Всі контакти

Як ми працюємо:

Як ми працюємо