Водоочищення

Очищення води – процес, за допомогою якого небажані хімічні сполуки, органічні і неорганічні матеріали і біологічні забруднювачі видаляються з води. Однією з основних цілей очищення води є забезпечення чистою питною водою.

Фільтрація води є життєвою необхідністю, а не забаганкою!

Вода, яку людина використовує в побуті та для пиття – один із визначальних чинників високої якості життя. Адже від неї залежить здоров’я та довголіття. А якщо брати до уваги, що м’яка та чиста вода вже майже не зустрічається в загальному доступі, стан мереж водопостачання бажає кращого, то доводиться вдаватися до штучної фільтрації або доочищення.

Стандарт якості питної води затверджений Всесвітньою організацією охорони здоров’я і оцінює склад води за низкою характеристик:

  1. зрозуміло, що якісна вода має бути безбарвна, без присмаку і запаху, без видимих домішок, тобто має бути смачною;
  2. якісна питна вода має бути корисною, тобто бути оптимально збалансованою за своїм хімічним складом – надлишок або нестача тих чи інших елементів безумовно негативно вливає на здоров’я;
  3. ну і звичайно якісна вода не має містити жодних патогенних мікроорганізмів, а також сторонніх продуктів людської діяльності, зокрема радіоактивних і токсичних хімічних речовин.

Однак, реалії сьогодення свідчать про те, що визначені стандарти забезпечені тільки на папері.

Вода з високими органолептичними властивостями, нешкідлива за хімічним складом, безпечна в будь-якому відношенні – це все до снаги сучасним системам водоочищення, які перетворюють доступну воду в ідеальну.

Серед безлічі пристосувань для водоочищення та пом’якшення питної та господарсько-побутової води ТОВ “ЧІС” виділяє високоякісне німецьке обладнання для водоочищення та водопідготовки торгових марок Grünbeck та Spirotech.

Grünbeck – це новаторські рішення у сфері фільтрації та пом’якшення води, прилади високої якості, запорука заощадження ресурсів, ідеальне поєднання чистоти, м’якості та безпеки!

Spirotech – це допоміжне обладнання для видалення шламу та повітря, яке забезпечує оптимальне функціонування основного обладнання систем водопостачання та теплопостачання мінімальним обслуговуванням установок та технологічних процесів.

Наші партнери знають, що вода подовжує яскраве життя, якщо її правильно підготувати!

А менеджери ТОВ «ЧІС» підкажуть яка система підготовки води відповідає саме Вашим вимогам, враховуючи всі особливості – від стану води до фінансових можливостей.

Ми допоможемо зробимо якісну воду нормою Вашого життя.