Водопостачання

Купівля обладнання для подачі води – справа відповідальна!
ТОВ «ЧІС» пропонує широкий перелік високоякісного обладнання для систем водопостачання провідних європейських виробників: Wilo, Sensus, Grünbeck, Spirotech.

Купівля обладнання для подачі води – справа відповідальна, адже невідповідність обладнання заданим потребам може призвести до скорочення терміну його експлуатації, надлишкового споживання енергоресурсів або незабезпечення необхідним об’ємом води!

Для кожного окремого об’єкту (будівлі) будується індивідуальна система водопостачання. Головним завданням такої системи є забір води (з магістральної водопровідної мережі, автономної свердловини, резервуарів запасу, тощо), транспортування та подальший її розподіл під необхідним тиском по споживачам / точкам розбору  (душові, мийки, крани і тощо)

Система водопостачання включає різні види обладнання, які у будь-який час року забезпечують споживачів безперебійним постачанням води з необхідними показниками.

Насосне обладнання. При виборі насосів споживачі, перш за все, орієнтуються на необхідні об’єм та тиск води в системі, джерело водозабору і його віддаленість. Особливо важливо звернути увагу на характеристики насосної станції: потужність, продуктивність, споживання електроенергії, матеріали та якість комплектуючих, можливості автоматики тощо.

Обладнання для фільтрації/доочищення. За потреби в систему водопостачання має впроваджуватися обладнання для фільтрації, доочищення та/або пом’якшення води. Якість води суттєво впливає як на безпосередню життєдіяльність будь-якої людини так і на життєвий цикл обладнання.  

Запірна арматура. Засувки, клапани, затвори, адаптери та інше застосовуються для регулювання необхідних об’єму та тиску води, яка подається в систему. Арматура має відрізнятися якісними технічними характеристиками та високим ступенем захисту від корозії. Це забезпечить тривалий термін її експлуатації.

Допоміжне обладнання. Автоматичні розповітрювачі (вантузи), сепаратори шламу та повітря, мембранні баки, резервуари запасу води – це обладнання, першочерговим завданням якого є оптимізація функціонування водопровідних систем.

ТОВ «ЧІС» пропонує широкий перелік високоякісного обладнання для систем водопостачання, адже є офіційним авторизованим партнером провідних європейських виробників:

– насосного обладнання Wilo (Німеччина),

– приладів обліку води та тепла Sensus (Німеччина, Словаччина),

–  систем обробки води Grünbeck (Німеччина) та Spirotech (Нідерланди).

Звертаємо Вашу увагу на те, що все обладнання відповідає європейським стандартам якості та має офіційну гарантію від виробника, з післяпродажним сервісним супроводом кожної одиниці.

Спеціалісти ТОВ “ЧІС” у найкоротший термін проводять розрахунки та підбір обладнання!
Від замовника очікуємо лише вхідні дані та гарний настрій.