Водовідведення (каналізація)

Роль водовідведення в житті людини не варто недооцінювати. Адже система водовідведення передбачає відведення забрудненої води з будівлі.
Для відведення забрудненої води ТОВ “ЧІС” пропонує обладнання, яке відповідає європейським стандартам якості та має офіційну гарантію від виробника.

Роль водовідведення в житті людини не варто недооцінювати. Якщо система водопостачання забезпечує приміщення водою, то система водовідведення передбачає відведення забрудненої води з будівлі.

Система  каналізації – комплекс інженерних споруд (трубопроводів, насосних станцій, очисних споруд тощо) та обладнання, що забезпечує приймання і відведення стічної води з території населеного пункту, промислових підприємств та інших об’єктів, а також їх очищення та знезаражування перед випуском у водоймище.

Насосне обладнання. У тих випадках, коли неможливо здійснити відвід стічної води самопливом, застосовують насосні агрегати (каналізаційні, дренажні наноси, каналізаційні насосні станції). Враховуючи те, що рідина, яка перекачується, має в своєму складі пісок, глину, забруднення біологічного походження,  шкідливі хімічні речовини до конструкції насосів висувають певні вимоги: їх конструкція повинна забезпечувати можливість прочищення робочого колеса, корпусу та патрубків у разі засмічення.

Запірна арматура. Головне її призначення полягає в запобіганні утворення зворотного потоку в разі засмічення і скиданні надлишкового тиску, а також в повній зупинці руху середовища. Запірна арматура, яка використовується в мережі водовідведення, має бути стійкою до впливу агресивних середовищ, відрізнятися високим ступенем захисту від корозії та тривалим терміном експлуатації.

Допоміжне обладнання. Автоматичні розповітрювачі (вантузи), каналізаційні  дробарки – стандартне обладнання у сучасних каналізаційних мережах та на насосних станціях.

Облік в системах водовідведення. Особливістю стічної води є присутність у її складі хімічних речовин та зважених часток. Тому прилад вимірювання витрати стічних вод повинен володіти бездоганними технічними властивостями в роботі з агресивними і забрудненими рідинами.

ТОВ «ЧІС» пропонує широкий перелік високоякісного обладнання для систем водовідведення, адже є офіційним авторизованим партнером провідних європейських виробників :

насосного обладнання Wilo (Німеччина),

запірної арматури Jafar (Польща),

витратомірів стічних вод Krohne (Німеччина).

Звертаємо Вашу увагу на те, що все обладнання відповідає європейським стандартам якості та має офіційну гарантію від виробника, з післяпродажним сервісним супроводом кожної одиниці.

Спеціалісти ТОВ “ЧІС” у найкоротший термін проводять розрахунки та підбір обладнання!